صنعتی معدنی فرزانگان کانسار پارس

دیدار با فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان لامرد به مناسبت هفته نیروی انتظامی

۱۶:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ | اخبار شرکت
اشتراک با دیگران

نشستی صمیمی با حضور مدیرعامل و جمعی از کارکنان کارخانه اکسید منیزیم لامرد با فرمانده و جمعی از کارکنان نیروی محترم انتظامی شهرستان لامرد

صبح امروز دکتر بهاالدینی به همراه جمعی از کارمندان کارخانه اکسید منیزیم لامرد به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیداری صمیمی با سرهنگ زارع پور فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لامرد داشتند.

در این دیدار که در مقر فرماندهی انتظامی شهرستان لامرد برگزار شد دکتر بهاالدینی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفتند:مطمئنا امنیتی که به لطف خدا اکنون در جامعه و مخصوصا سطح شهرستان لامرد شاهد آن هستیم حاصل تلاش های شبانه روزی نیروی محترم انتظامی است.

ایشان گفتند:به لطف این امنیت و تلاش های بی دریغ شما زحمت کشان نیروی انتظامی،بستری امن برای سرمایه گذاری و فعالیت های صنعتی در کشور عزیزمان و به خصوص شهرستان لامرد فراهم شده است.

در ادامه دکتر بهاالدینی به بیان شرح مختصری از فعالیت های شرکت صنعتی معدنی فرزانگان کانسار پارس پرداختند.

سرهنگ زارع پورضمن تشکر از حضور مدیرعامل و کارکنان کارخانه اکسید منیزیم لامرد گفتند:امنیت و اقتصاد دو رکن جدایی ناپذیر هستند و در گرو امنیت،اقتصاد نیز رشد پیدا می کند.

ایشان گفتند:حداکثر تلاش نیروی انتظامی تامین امنیت منطقه برای فعالیت های شرکت ها است و در این راه از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

در ادامه سرهنگ زارع پور ضمن ابراز خشنودی از وجود شرکت ها و کارخانه های مختلف،مخصوصا کارخانه اکسید منیزیم در سطح شهرستان لامرد ابراز امیدواری کردند که این صنایع باعث پیشرفت و محرومیت زدایی هرچه بیشتر منطقه شوند.0 30.5

پیشرفت کار در معادن شرکت (درصد)

0 12.35

پیشرفت احداث کارخانه اکسید منیزیم لامرد (درصد)

آلومینیوم ( دلار بر تن ): 2,740.00 مس ( دلار بر تن ): 9,652.00 روی ( دلار بر تن ): 3,459.50 نیکل ( دلار بر تن ): 20,091.00 سرب ( دلار بر تن ): 2,422.50 قلع ( دلار بر تن ): 37,457.00 کبالت ( دلار بر تن ): 59,017.75 طلا ( دلار بر اونس ): 1,805.20 نقره (دلار بر اونس): 24.06 منیزیم ( دلار بر تن ): 000.00 اکسید منیزیم ( دلار بر تن ): 000.00 اکسید آلومینیوم یا آلومینا (دلار بر تن): 000.00 نرخ مواد معدنی