صنعتی معدنی فرزانگان کانسار پارس

اولین سالگرد تأسیس شرکت صنعتی معدنی فرزانگان کانسار پارس

۰۷:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ | اخبار شرکت
اشتراک با دیگران

اولین سالگردتأسیس شرکت صنعتی معدنی فرزانگان کانسار پارس با حضوردکتربهاالدینی مدیرعامل شرکت و دکتر شاهرخیان رئیس دفترآقای دکتر قادری نماینده مردم شیراز و زرقان و جمعی از کارمندان در دفتر شرکت برگزارشد.

شرکت صنعتی معدنی فرزانگان کانسار پارس روز گذشته در دفتر شرکت واقع در شهر لامرد اولین سالگرد تأسیس شرکت را جشن گرفت.

درابتدای جلسه آقای دکتربهاالدینی مدیرعامل شرکت ضمن تبریک اولین سالگرد تأسیس شرکت به شرحی از فعالیت های انجام شده در یک سال گذشته پرداختند.

آقای دکتر بهاالدینی اظهار کردند : کارخانه اکسید منیزیم لامرد با دیدگاه اتکا بر نیروهای جوان و بومی شهرستان تأسیس شد و به لطف خدا با جذب مدیران متخصص به این هدف خود رسیده است.

ایشان ضمن تشکر از معاونت های کارخانه گفتند : شرکت صنعتی معدنی فرزانگان کانسار پارس بعد از جذب نیروهای مورد نیاز بدون اتلاف وقت ، شروع به کار کرده و به لطف خدا در طول حدود چهارماه بالغ بر 50 درصد پیشرفت فیزیکی در بستر سازی کارخانه داشته ایم که این اتفاقی کم نظیر در سطح کشور می باشد.

وی با تأکید بر جذب نیروهای جوان و کارآمد در مجموعه IMF گفتند : میانگین سنی معاونت های محترم کارخانه 38 سال و نیروهای اداری 31 سال می باشد و این یک نکته قوت در مجموعه می باشد که توانسته ایم ترکیبی از تجربه مدیران با تجربه و فعال را در کنار جوانان کم تجربه و فعال گرد هم بیاوریم.

در انتها آقای دکتر بهاالدینی ضمن شرح چشم انداز ها و برنامه های پیش روی شرکت ابراز امیدواری کردند که بتوانند با تلاش مستمر نیروها و همکاری ارگان های مرتبط ، زمینه ساز تحولی بزرگ در سطح کشور و به خصوص شهرستان لامرد باشند.

در ادامه جلسه هر یک از معاونت های محترم شرکت به بیان شرح مختصری از فعالیت های واحدهای مربوطه پرداختند.

در ادامه جناب آقای دکتر شاهرخیان با گرامیداشت یاد بزرگان منطقه گفتند : خوشحال هستم که در منطقه خود و در جمع همشهریان خود در شرکت صنعتی معدنی فرزانگان کانسار پارس هستم و هروقت خبری از رخ دادن اتفاقی بزرگ و کارآمد در منطقه می شنوم، به خود می بالم.

ایشان گفتند : پروژه شرکت شما پروژه ای ملی است و باید بدون توجه به سنگ اندازی ها و حرف های مخرب افراد ، با قدرت و همین دیدگاه موجود کمک به پیشرفت منطقه ، رو به جلو حرکت کنید و دراین مسیر راه اصلی را گم نکنید.

در آخر ایشان از سرمایه گذار محترم آقای فرزانه و مدیرعامل محترم آقای دکتر بهاالدینی به خاطر فعالیت هایی که برای رفع موانع و محرومیت زدایی از منطقه انجام داده اند ، تشکر کردند.

در انتهای جلسه مراسم انتخاب کارمندهای نمونه برگزار شد که به رسم یادبود هدایایی به آن ها تقدیم شد.


0 30.5

پیشرفت کار در معادن شرکت (درصد)

0 12.35

پیشرفت احداث کارخانه اکسید منیزیم لامرد (درصد)

آلومینیوم ( دلار بر تن ): 2,740.00 مس ( دلار بر تن ): 9,652.00 روی ( دلار بر تن ): 3,459.50 نیکل ( دلار بر تن ): 20,091.00 سرب ( دلار بر تن ): 2,422.50 قلع ( دلار بر تن ): 37,457.00 کبالت ( دلار بر تن ): 59,017.75 طلا ( دلار بر اونس ): 1,805.20 نقره (دلار بر اونس): 24.06 منیزیم ( دلار بر تن ): 000.00 اکسید منیزیم ( دلار بر تن ): 000.00 اکسید آلومینیوم یا آلومینا (دلار بر تن): 000.00 نرخ مواد معدنی