صنعتی معدنی فرزانگان کانسار پارس

کانسار پارس | معرفی شرکت

درباره ما

   مشاوره فنی و حرفه ای

     معدن کاری همواره با ریسک سرمایه گذاری بالایی مواجه است. از ریسک پیچیدگی های زمین شناسی گرفته تا معدن کاری در نواحی دور افتاده تا ریسک هایی که نواسانات بازار تحمیل می کنند. این واقعیت را کسانی که در حوزه صنعت و معدن فعال بوده اند -خصوصاً سالهای اخیر- کاملا درک نموده اند. اولین قدم در معدنکاری شناخت زمین و ارزش ماده معدنی نهفته در دل آن است. این شناخت و اکتشاف بایستی به کمک تجهیزات و دانش به روز و به کارگیری تجربه کافی حاصل گردد. ما با امکانات مناسب در زمینه مهندسی معدن، دانش و تجربه چندین ساله پرسنل خود به شما کمک خواهیم کرد تا با انجام اکتشاف بهینه و کاهش ریسک معدن کاری، سرمایه گذاری هوشمندانه و موفقی در این حوزه داشته باشید.

 

   پی جویی ، اکتشاف و ارزیابی ذخیره

     شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس در سال 1399 با هدف شناسایی معادن جنوب فارس و به تبع آن ایجاد صنایع مربوطه تاسیس گردیده است . این شرکت با هدف معرفی و انتقال دانش و فناوری پیشرفته جهان در زمینه اکتشاف معادن به خصوص معادن فلزی جنوب استان فارس ، بوشهر و استان هرمزگان با همکاری شرکت های مطرح دنیا فعالیت دارد. همچنین در دیگر شاخه های تخصصی این شرکت با استفاده از آخرين دستاوردهاي علمی و فني جهان در امر جمع آوري، پردازش، تحليل و تفسير داده ­هاي ژئوفيزيکی و زمين شناسی، در ارائه خدمات مشاوره و آموزش درزمينه­ مدلسازی معادن و ارائه سخت افزار، نرم افزار، تجهيزات و ابزار مربوطه فعالیت دارد.

 

   استخراج و فراوری مواد معدنی

     شرکت صنعتی و معدنی فرزانگان کانسار پارس یک شرکت پیمانکاری است که طرح های EPC در پروژه های عمرانی، صنعتی و معدنی که با کمک نیروهای انسانی و متخصص خود انجام می دهد. این شرکت ، شرکت اصلی بوده و دارای چند شرکت زیرمجموعه میباشد که به صورت منسجم در طراحی، اجرا، تامین کالا، راه اندازي كارخانجات صنعتی ، حفاري و آماده سازي و استخراج معادن، عملیات خاکبرداری در حجم بسیار بالا، اجرای ابنیه سنگین بتونی، ساخت تونل و سایر پروژه های صنعتی و زیر بنایی فعالیت دارد .

 

 

لینک

کارخانه اکسید منیزیم در سال 1399

لینک

0 30.5

پیشرفت کار در معادن شرکت (درصد)

0 12.35

پیشرفت احداث کارخانه اکسید منیزیم لامرد (درصد)

آلومینیوم ( دلار بر تن ): 2,846.00 مس ( دلار بر تن ): 8,975.50 روی ( دلار بر تن ): 2,978.00 نیکل ( دلار بر تن ): 18,830.00 سرب ( دلار بر تن ): 2,134.00 قلع ( دلار بر تن ): 33,820.00 کبالت ( دلار بر تن ): 53,903.02 طلا ( دلار بر اونس ): 1,777.60 نقره (دلار بر اونس): 22.61 منیزیم ( دلار بر تن ): 000.00 اکسید منیزیم ( دلار بر تن ): 000.00 اکسید آلومینیوم یا آلومینا (دلار بر تن): 000.00 نرخ مواد معدنی